انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
به همت مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت

۶۸ هزار نفر ساعت آموزش در ۹ ماهه نخست ۱۴۰۰ انجام شد

سرپرست مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از انجام حدود ۶۸ هزار نفر ساعت آموزش از ابتدای سال‌جاری تاکنون در این مرکز خبر داد.
۶۸ هزار نفر ساعت آموزش در ۹ ماهه نخست ۱۴۰۰ انجام شد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، علی شیرین با اعلام این خبر گفت: «با برگزاری 45 دوره آموزش غیرحضوری و وبیناری از ابتدای سال‌‌جاری تاکنون بیش از 2 هزار و 832 نفر از کارکنان و مدیران دولتی آموزش دیدند».
وی افزود: «از این تعداد دوره‌های آموزشی، 38 دوره برای مدیران، 5 دوره برای توجیهی بدو خدمت، یک دوره برای دوره‌های شغلی تخصصی و یک دوره نیز برای دوره‌های شغلی عمومی بوده است».
شیرین ادامه داد: « به‌منظور تسهیل در تبدیل وضعیت ایثارگران دوره توجیهی بدو خدمت ویژه این عزیزان به‌صورت غیرحضوری برنامه‌ریزی شده است».
وی با اشاره به استقبال مخاطبان از آموزش‌های غیرحضوری و وبیناری افزود: «با ارزان‌ترشدن بهای آموزش‌ها در فضای مجازی و ارتقاء سطح کیفی استقبال بیشتری از سوی مخاطبان صورت گرفته است».
مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در ادامه با اشاره به صدور 5 هزار و 664 فقره گواهینامه آموزشی برای فراگیران دوره‌های آموزشی گفت: «تا پایان سال‌جاری 30 دوره دیگر نیز در سازمان برگزار و گواهینامه‌های معتبر صادر می‌شود».
 
 
 
https://thmporg.ir/vdcc.4qpa2bqmsla82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما