انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران با همراهی آرش جعفریه رئیس مجتمع بیمارستانی یاس،از این مجتمع بیمارستانی بازدید کرد.
بازدید رییس سازمان مدیریت از مجتمع بیمارستانی یاس
 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران،آرش جعفریه در ابتدای این بازدید به تاریخچه مجتمع بیمارستانی یاس اشاره و خدمات تشخیصی، درمانی و امکانات مجتمع را معرفی کرد.وی همچنین از فعالیت‌هایی که از سال 1399 تاکنون به‌دنبال جنرال‌شدن این مجتمع انجام‌گرفته نظیر راه‌اندازی اورژانس جنرال، بخش‌های جراحی ستون فقرات و اعصاب، ارتوپدی، پلاستیک و زیبایی، ارولوژی، گوش،حلق و بینی و...  گزارشی ارائه داد و همچنین در خصوص نیازهای این مجتمع و برنامه‌های آینده توضیحاتی ارائه کرد. رییس مجتمع بیمارستانی یاس در ادامه به معرفی بخش‌های فعال این مجتمع بیمارستانی پرداخت و گفت :«از جمله بخش‌های فعال بیمارستان می‌توان به بخش زنان، زایمان،داخلی عفونی،جراحی زنان،جراحی پلاستیک و...اشاره کرد».
وی ادامه داد :«مجتمع بیمارستانی یاس با مساحت زمین 14 هزار مترمربع  و فضای 35 هزار مترمربع دارای 203 تخت فعال می‌باشد که دارای روش Assisted Hatching در زمینه جنین‌شناسی است و تنها بیمارستان دارای دستگاه Laser Hatching  است».
مسعود شفیعی نیز در این بازدید از کادر درمانی مجتمع بیمارستانی یاس قدردانی کرد. 
 
https://thmporg.ir/vdcg.x9nrak9nwpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما