انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در پیامی، فرارسیدن نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲ خورشیدی را به مردم شریف استان تهران تبریک گفت.
پیام نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
«علاءالدین ازوجی» در این پیام گفت: فرارسیدن نوروز که با ماه مبارک رمضان، «بهار قرآن و معنویت» همراه شده را به شما مردم عزیز استان تهران تبریک می‌گویم و سالی سرشار از برکت، معنویت و سلامتی را برای شما بزرگواران و مردم شریف ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
وی در این پیام افزود: اکنون که نوروز با تمام سرسبزی و شکوفایی فرا می رسد و جلوه های زیبای خالق هستی و بهار طبیعت رخ می نماید، گویی هنگامه بستن عهدی دوباره با خود است تا با اراده ای محکم تر، فصلی از زندگی را آغاز کنیم که فرجامش مورد رضایت حضرت احدیت و خوشنودی مردم عزیز است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از این پیام آورده است: در سالی که گذشت تمامی تلاش و کوشش خدمتگزاران شما مردم در این سازمان دستیابی به اهداف تعیین شده سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» برای رونق تولید و ایجاد اشتغال بود که منابع استان نیز در این مدار قرار گرفت و در سال پیش‌رو نیز با یاری خداوند متعال و همت دولتمردان پرتلاش، این مسیر روشن ادامه خواهد یافت.
وی افزود: رجاء واثق دارم با دعای حضرت ولی الله الاعظم (عج)، رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش بی وقفه خادمان شما در دولت سیزدهم،  روزهای روشنی برای مردم ایران زمین، علی الخصوص ساکنان شریف استان تهران در پیش خواهیم داشت. ان‌شاالله
https://thmporg.ir/vdci.vaqct1a53bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما