انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از تبدیل وضعیت یک هزار و ۲۰۶ ایثارگر و خانواده‌های آنان در دستگاه‌های اجرایی استان تهران از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
عکس تزئینی است
عکس تزئینی است
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، علی شیرین با اعلام این خبر گفت: «به استناد ماده (۲۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران  و براساس بند "و" ماده (44) قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران و بر اساس بند (د) تبصره (20) قانون  بودجه سال 1400 مبنی بر تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان ایثارگر یا خانواده‌های آنان در دستگاه‌های دولتی، از ابتدای سال جاری تاکنون وضعیت استخدامی  یک هزارو 206 نفر در دستگاه‌های اجرایی  از قرارداد کارگری و کار معین به پیمانی و رسمی قطعی تبدیل شده است.  وی ادامه داد: «پرونده یک هزار و 119 نفر نیز در سامانه استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی تحت بررسی است و به مرور زمان پرونده‌های مشمولان پس از تکمیل مستندات بررسی می‌شود».
شیرین در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری مصاحبه استخدامی پذیرفته‌شدگان در دانشگاه‌ها ، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری استان تهران خبر داد و گفت: «از 27 مهرماه سال جاری تا 19 آبان ماه در 28 دانشگاه و موسسه پژوهشی و پارک علم و فناوری از جمله دانشگاه صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، علامه طباطبایی، الزهرا، علم و صنعت ، ... و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ، نشر دانشگاهی و ... با نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از  یک هزار و 61  نفر داوطلب توسط تیم‌های تخصصی شغلی، روانشناسی و فناوری و اطلاعات، مصاحبه علمی و تخصصی انجام شده است». وی افزود: «مهم‌ترین چالش در برگزاری این آزمون‌ها و مصاحبه‌های استخدامی، عدم آمادگی داوطلبان است و لازم است داوطلبان آزمون‌های استخدامی پیش از ثبت‌نام با آگاهی از فرآیند آزمون و مطالعه در رشته تخصصی و شغلی، خود را برای آزمون و مصاحبه استخدامی آماده کنند».
 
 
https://thmporg.ir/vdcb.sbsurhbzfiupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما