انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
در جلسه بررسی مصوبات کمیته‌ برنامه‌ریزی فیروزکوه مطرح شد

فرمانداران برای جذب سرمایه‌های درون شهرستانی همت گمارند

درجلسه‌ای با حضور مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران،شهرام عدالتی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت،ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه و دیگر مسوولان این شهرستان، مصوبات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فیروزکوه مورد بررسی قرار گرفت.
فرمانداران برای جذب سرمایه‌های درون شهرستانی همت گمارند
به گزارش روابط‌ عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه شهرستان فیروزکوه در شاخص‌هایی همچون آبخیزداری،محیط‌زیست و غیره وضعیت مطلوب‌تری نسبت به سایر شهرستان‌های استان دارد،گفت :«تخصیص اعتبارات به این شهرستان با نگاه ویژه مسوولان می‌تواند بسیار مطلوب‌تر صورت گیرد».
وی افزود :«باوجود نیاز به پروژه‌هایی چون پاسگاه نیروی انتظامی،دادگستری و جایگاه هلیکوپتر برای شهرستان ،نیازهای دیگری نیز در این شهرستان محسوس است که از جمله آنان می‌توان به ساخت خانه بهداشت سیمین‌دشت،احداث مخزن آب 500 مترمکعبی روستای لزوز،مخزن آب روستای تهنه و در بحث مشکلات جاده‌ای،محور جاده‌ای روستای ارجمند و کتالون،جاده‌ شهرآباد و... اشاره کرد».
فرماندار فیروزکوه همچنین در این جلسه از اعتبارات تخصیص داده شده پیشین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران به فیروزکوه قدردانی کرد.
شهرام عدالتی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران نیز دراین جلسه گفت :«اتکا فرمانداران تنها نباید به تخصیص اعتبارات بودجه‌ای دولت باشد،در صورتی که می‌توان از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های خود شهرستان‌ها نیز تولید درآمد داشت».
 
https://thmporg.ir/vdch.vnmt23n-mftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما