انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
در راستای پیگیری و تعیین‌ تکلیف پروژه‌های نیازمند تامین اعتبار و تخصیص در شهرستان فیروزکوه، جلسه‌ای با حضور شهرام عدالتی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، سید احمد رسولی‌نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس، ابوالقاسم مهری فرماندار این شهرستان و مدیرانی از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران تشکیل شد.
پروژه‌های نیازمند اعتبار فیروزکوه روی میز سازمان مدیریت تهران
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، شهرام عدالتی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در این جلسه با اشاره به پتانسیل‌های ورزشی فیروزکوه گفت: «این منطقه یکی از زیباترین مناطق کشور برای ورزش‌های صخره‌نوردی و کوه‌نوردی است و لازم است اداره ورزش و جوانان به این پتانسیل توجه ویژه‌ای داشته باشند و با برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی درصدد تقویت آن برآیند».
همچنین در این جلسه مقرر شد سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی استان تهران به منظور تعمیر و تجهیز اماکن  ورزشی و استخر شهرستان مبلغی را تخصیص دهد و در حوزه امور عشایری نیز مبلغی از محل اعتبارات هزینه‌ای استان اختصاص یابد.
در حوزه آب شهرستان نیز مقرر شد از محل فروش اموال مازاد و مولدسازی در سال جاری برای اجرای فاضلاب شهر دماوند و فیروزکوه اقدام شود و با توجه به در پیش بودن زمستان و احتمال وقوع سیلاب در بهار سال آینده در روستای گذرخانی نسبت به انجام عملیات آبخیزداری در این روستا هرچه سریعتر اقدام و منابع مالی آن تامین شود. عدالتی در ادامه این جلسه متذکر شد: «در حوزه آب موضوع بازچرخانی و استفاده از پساب‌ها نیز بسیار مورد توجه است و با بهره‌مندی از تصفیه‌خانه‌های چندکاربردی می‌توان اهداف متعددی را محقق نمود».
همچنین در بخش دیگری از این جلسه مقرر شد مبالغی نیز بابت اجرای آسفالت، راه‌اندازی اورژانس، مرمت و بازسازی مجتمع‌های فرهنگی و زمین چمن رودهن تخصیص یابد.
 
 
 
 
https://thmporg.ir/vdcg.x9nrak97zpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما