انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
در جلسه با همکاران مدیریت نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت تهران

ازوجی بر بهبود روند شهرسازی در استان تاکید کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در جلسه با همکاران مدیریت نظام فنی و اجرایی این سازمان با تاکید بر لزوم بهبود ضوابط کلان شهرسازی و طرح‌های هادی در استان تهران بر رفع چالش‌های پیش‌رو تاکید کرد.
ازوجی بر بهبود روند شهرسازی در استان تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، علاالدین ازوجی با بیان این مطلب گفت: «از نظر فنی و اجرایی در کشور باید سرمایه ایجاد شود و ضوابطی تهیه شود که تصویر کلان شهرسازی و سکونتگاه‌های روستایی در استان بهبود یابد و چالش‌هایی که در این حوزه وجود دارد، رفع شود».
وی افزود: «در این عرصه اگر انحرافی صورت گیرد با تمام توان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مطابق مقررات برخورد خواهد کرد و حتی سعی خواهد شد از طریق بازوهای نظارتی درون دولت و قوای دیگر منافذ انحراف یا تخلف را مسدود کنیم تا منابع مالی در جهت منافع عمومی هزینه شود».
ازوجی بیان کرد: «در این حوزه لازم است گزارش‌های تحلیلی و دقیق از پروژه‌های دستگاه‌ها و نهادها تدوین شود تا در زمان تامین منابع از پروژه‌ها اطلاعات دقیقی در دست باشد و تامین اعتبار برای طرحی صورت نگیرد که دارای ایرادات جانمایی و فنی است».
وی در خصوص حوزه پیمانکاران و مشاوران نیز خاطرنشان کرد: «معیار در این حوزه ضابطه‌های تعیین شده (قوانین و مقررات) است. لازم است همه مشکلات در این حوزه منعکس شود تا با همکاری حراست مقابل سواستفاده‌های احتمالی در این حوزه گرفته شود».
 
 
 
https://thmporg.ir/vdca.enmk49nae5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما