انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
در جلسه‌ای با حضور مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت و شهرام عدالتی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت، چالش‌های شهرستان پاکدشت مورد بررسی قرار گرفت.
چالش‌های پاکدشت روی میز سازمان مدیریت
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت در این جلسه با اشاره به چالش‌های حمل و نقلی و بودجه‌ای این شهرستان گفت: «متاسفانه در محورهای مواصلاتی شهرستان بار ترافیکی فراتر از توان محورها وجود دارد و به سبب برخی منافع ملی، منافع شهرستانی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد».
وی ادامه داد: «اکنون به سبب این نگاه، کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نیز جایگاه مطلوب خود در تصمیم‌گیری در شهرستان را ندارد».

مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران نیز در ادامه جلسه متذکر شد: «برخی قوانین در حوزه شهرستان‌ها نیازمند بازبینی است که نمایندگان مجلس می‌توانند در این زمینه اثرگذار عمل کنند».
وی با بیان پتانسیل ارزنده شهرستان پاکدشت در ایجاد گردشگری کشاورزی و راه‌اندازی محور گردشگری در این شهرستان خاطرنشان‌کرد: «گردشگری کشاورزی سرفصلی جدید در رونق کشاورزی در کشور است و شهرستان پاکدشت از پتانسیل بالایی در این زمینه برخوردار است».
گفتنی است، در این جلسه در خصوص تامین و تخصیص بودجه به شهرستان پاکدشت نیز نظراتی ارائه و تصمیم‌گیری شد.
 
 
https://thmporg.ir/vdca.onmk49nio5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما