انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
دومین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران، نهم خرداد به ریاست استاندار تهران برگزار شد.
استاندار تهران: تخصیص اعتبارات به تناسب برخورداری یا عدم برخورداری  شهرستان ها ابلاغ شود
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران،  محسن منصوری استاندار تهران در این نشست اظهار داشت: به دلیل اهمیت پروژه های تصفیه خانه و موضوع تامین آب و نوسازی شبکه فاضلاب در استان تهران، از محل سفر ریاست محترم جمهوری، اعتبارات متمرکز و مطلوبی برای این منظور اختصاص یافت که باید هر چه سریع تر، این طرح ها به سامان برسند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید در مقیاس شهرستانی و با توجه به میزان برخورداری یا عدم برخورداری هر شهرستان ابلاغ شود تا به شاخص های عدالت اجتماعی نزدیک شویم.
وی همچنین تاکید کرد: مردم نباید بیش از اندازه، معطل طرح های اجرایی باشند و یا در روند اجرای طرح با مشکلات عدیده ای روبرو شوند که زندگی آنان را مختل سازد.
استاندار تهران، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توانمندسازی متقاضیان اشتغال گفت: مهمترین مساله در حوزه اشتغالزایی، تکمیل حلقه آموزش و توانمندسازی است و پرداخت اعتبار و حمایت مالی در مرتبه بعدی است و در این حالت، تخصیص اعتبار به خلق ثروت منتهی شود.
«علاءالدین ازوجی» رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نیز در این نشست گفت: کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل و مباحث توسعه ای در این کارگروه تصمیم سازی شده و برای تصمیم گیری به صحن شورا ارائه می شود.
وی اضافه کرد: توسعه محدوده شهر ملارد، مسایل و مشکلات پارک فناوری پردیس و توزیع سهم پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از محل تبصره ۱۸ در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

 
https://thmporg.ir/vdcj.iemfuqeyasfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما