انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بازدید از اداره کل مدیریت بحران استان تهران گفت: در کشورهای موفق، موضوع «مدیریت بحران» به عنوان یکی از کلیدی ترین مسائل اداره کشور مورد توجه است.
تاکید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر ترسیم نقشه راه «مدیریت بحران»
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، دکتر «علاءالدین ازوجی» اظهار داشت: امروزه چشم اندار «دانش مدیریت» بر موضوع «مدیریت بحران» معطوف است و در این میان نقش اطلاعات و داده های آماری برای تصمیم‌گیری، پییشگیری، کاهش آسیب و مقابله، دارای اهمیت است.
وی ارائه تحلیل راهبردی و ترسیم نقشه راه برای مدیریت بحران استان تهران را ضروری خواند و افزود: تجربه مقابله و پیشگیری از بلایای طبیعی در کشور نشان می دهد که ضعف های بنیادین در حوزه پیشگیری وجود دارد ولی در حوزه کاهش آسیب و امدادرسانی جایگاه خوبی داشته ایم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت را در حوزه مدیریت بحران خواستار شد و افزود: برای تقویت تجهیزات و تکمیل امکانات لازم به منظور ایجاد آمادگی و مقابله با بحران از سوی این سازمان مساعدت لازم در سال ۱۴۰۱ انجام خواهد شد.
در ادامه حامد یزدی مهر سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران نیز در سخنانی اظهار داشت: استان تهران به دلیل ویژگی های خاص جغرافیایی، طبیعی و جمعیتی، باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به لزوم نوسازی تجهیزات مدیریت بحران استان تهران یادآور شد: بسیاری از امکانات و زیرساخت های موجود، نیاز به بازسازی و تعویض دارد تا خدمات شایسته ای به مردم صورت گیرد.
وی عضویت اداره کل مدیریت بحران در بسیاری از کمیته های شهری که با موضوع بحران ارتباط دارد را خواستار شد تا با تبادل اطلاعات و ارائه نظرات کارشناسی در تصمیم گیری ها، مشارکت فعال و سازنده صورت گیرد.
 
https://thmporg.ir/vdch.kn-t23nv-ftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما