انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
دکتر علاءالدین ازوجی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در پیامی فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز پاسداشت مقام والای معلم را به تمامی معلمان و اساتید به ویژه معلمان استان تهران تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به مناسبت هفته معلم

متن پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بدین شرح است:
 
 
پیامبر اکرم (ص): مَن تَعَلَّمتَ مِنهُ حَرفا صِرتَ لَهُ عَبدا
از هر کسی که حرفى آموختى، بنده او شده اى
 
روز معلم یادآور شکوه و عظمت فرهیختگانی است که در پرتو شمع وجود خود، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته و با تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم، آینده سازان را برای تحقق چشم اندازهای آینده می پرورانند.
بدون تردید اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد وارسته، شهید «مرتضی مطهری» اهتمام می ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.
بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور، توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل ِ آینده‌ساز جوان است و با عنایت به نقش محوری و اساسی معلم در تربیت نسل جوان و اعتلای دانش و فرهنگ در جامعه، باید در نظر داشت که تکریم معلمان، تکریم جامعه است.
اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن «هفته معلم» که مقارن با «عید سعید فطر» شده است را خدمت همه معلمان و اساتید فرهیخته و فرهنگ آفرین کشور به ویژه معلمان استان تهران تبریک گفته و امیدوارم در پناه خداوند متعال در تربیت و تعلیم فرزندان عزیز و آینده سازان میهن اسلامی‌مان همواره موفق و سلامت باشید.
 
علاءالدین ازوجی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
 
                                                                          
 
 
https://thmporg.ir/vdcj.8emfuqeyysfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما