کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انتشار نخستین گزارش شفاف‌‌‌‎سازی مالی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در سال 1400

8 تير 1400 ساعت 15:33

نخستین گزارش شفاف‌‌‌سازی مالی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران حاکی از آن است که حدود 87 درصد از بودجه این سازمان در اردیبهشت ماه، صرف امور پرسنلی شده و بقیه به دیگر هزینه‌‌‌‌‌‌‎های سازمانی همچون اینترنت، آب، برق و... اختصاص یافته است.


به گزارش روابط‌ عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی این سازمان ضمن انتشار جدول هزینه‌‌‌‌‎های اردیبهشت ماه 1400، نحوه هزینه‌های سازمان مدیریت را به منظور شفافیت مالی اعلام کرده است. جزئیات این هزینه‌‌‌‌‎ها را در فایل پیوست می‌توانید، ببینید.
لازم به ذکر است، در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات (مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی)، آئین‌نامه اجرایی آن (مصوب ۱۳۹۳/۸/۲۱ هیئت وزیران)، مواد ۳۰، ۳۱، ۶۸، ۶۹، ۷۰، ۷۱ و ۷۲ بیانیه «منشور حقوق شهروندی» ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران (آذرماه سال ۱۳۹۵)، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و رویکردهای کلان دولت تدبیر و امید و برای ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط رقابت‌پذیر سالم و عدالت اقتصادی و تحقق نظارت همگانی بر فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، به‌طور داوطلبانه اقدام به انتشار جزئیات هزینه‌های ماهانه خود در اردیبهشت ماه جاری کرده‌است.
 


کد مطلب: 5513

آدرس مطلب :
https://www.thmporg.ir/news/5513/انتشار-نخستین-گزارش-شفاف-سازی-مالی-سازمان-مدیریت-برنامه-ریزی-استان-تهران-سال-1400

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
  https://www.thmporg.ir