plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
در جلسه با گروه برنامه‌ریزی، آمایش و بهره‌وری مطرح شد

تاکید رییس سازمان مدیریت بر توسعه انسان‌محور

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران بر توسعه مبتنی بر انسان تاکید و توسعه انسان محور را مورد توجه قرارداد.
تاکید رییس سازمان مدیریت بر توسعه انسان‌محور
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مسعود شفیعی در جلسه با گروه برنامه‌ریزی، آمایش و بهره‌وری با بیان اهمیت توسعه انسان‌محور گفت:«در آخرین متدهای توسعه، توسعه مبتنی بر انسان مورد تاکید است و در کنار مولفه‌های اقلیمی، عنصر انسان نیز در خدمت توسعه قرار گرفته است».
وی افزود:«بیشتر متغیرهای ما کمی و همراه با اعداد و ارقام است در صورتی که مولفه کیفی انسان مغفول مانده و لازم است وارد ادبیات توسعه شود، مولفه انسانی که ایده‌ها و خلاقیت را به عرصه توسعه راه می‌دهد».
شفیعی با
بیان اینکه ایده‌آل این است که تمامی فرصت‌ها و محدودیت‌ها مورد استفاده در نقشه‌های آمایشی به وضوح مشخص باشد، خاطرنشان‌کرد:«اگر در نقشه‌ها با یک دید کلی بتوان همه جوانب مورد نیاز برای هر دستگاه یا سازمان را مورد توجه قرار دارد، سهولت در استفاده از سند آمایش و تسری آن در امور بیشتر می‌شود».
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی و اجرایی تا جای ممکن باید تجسم فضایی داشته باشد، ادامه داد:«تجسم فضایی امکان تفسیرهای نابه‌جا از سند را به حداقل کاهش می‌دهد و امکان احصا نقاط ضعف، قوت، فرصت و تهدیدها را فراهم می‌کند».
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در ادامه گفت:«تصمیم‌گیری برای هویت‌بخشی در هر منطقه باید بر اساس ظرفیت‌های موجود در آن انجام شود و امکان اجرا شدن تغییرات نیز فراهم شود».
 
http://thmporg.ir/vdce.z8nbjh8xe9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کیفیت محتوای ارائه شده در پرتال را چگونه ارزیابی می کنید؟
نیازمند بازنگری در محتوا
نسبتا مناسب
مناسب
از محتوای ارائه شده راضیم
بسیارعالی و مفید