انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
فیروزکوه یکی از ۵ شهرستان کشور است که قابلیت گردشگری در ۴ فصل را دارد.
قابلیت ویژه گردشگری فیروزکوه برای چهار فصل سال
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان تهران ؛ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: فیروزکوه به لحاظ گردشگری از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردارست که امکان فراهم کردن تفریحات تابستانه و زمستانه را دارد.
پتانسیل بالای گردشگری تمام فصول سال در فیروزکوه
علاالدین ازوجی در نشست بررسی مشکلات مناطق گردشگری فیروزکوه که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ افزود: باید برنامه جامع و مدونی برای مناطق گردشگری این شهرستان تدوین کرد و و از سرمایه گذاران این بخش حمایت کرد.
وی گفت: بسیاری از شهر‌های کشور در فصول خاصی از سال امکان پذیرش گردشگر را دارند، اما فیروزکوه با تابستان خنک و زمستان زیبایی که دارد همیشه برای گردشگران و طبیعت دوستان جذاب است.
بخشدار مرکزی شهرستان هم از نبود حداقل امکانات در مناطق گردشگری ۴۸ روستای این بخش انتقاد کرد و خواستار برنامه ریزی مدون و بلند مدت برای رفع این کمبود‌ها شد.
محمد صادق رحماندوست گفت: اجرای طرح‌های گردشگری در روستا‌های بخش مرکزی با توجه با قابلیت بالای این مناطق می‌تواند به جذب درامد و افزایش سطح رفاه روستاییان هم منجر شود.
گفتنی است: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران فیروزکوه تمام مناطق گردشگری این شهرستان از ۵ تا ۳۱ مردادماه تعطیل است و از ورود گردشگران به مناطق جلوگیری می‌شود.
https://thmporg.ir/vdcb.8b0urhb58iupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما