کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انتقادات پیشنهادات

1 خرداد 1400 ساعت 14:30


فرم نظرات ،پیشنهادات مطرح شده در پرتال
داود:
1- سلام دهكده جهانی دانش و مهارت خ مطهری خ ابن سینا از شما مجوز کلاهبرداری داره؟ 12،000،000 تومان از ما قبل از برگزاری کلاس در تاریخ 21 مرداد پول گرفته امرور 18 شهریور هست زنگ زدند بفر ستیمتون جای دیگه، تعجبه شما به اینگونه موسسات مجوز می دهید که اینگونه کلاهبرداری کنند و جالبه می گویند ما خصوصی هستیم و هیچ کس نمیتونه کاری کنه
پاسخ : واحد اعتبارسنجی مرکز آموزش و پژوهش سازمان
با موسسه تماس گرفته شد ؛ مدارک و مستندات خود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران واحد اعتبار سنجی آقای شجاعی تحویل داده تا پیگیری لازم صورت پذیرد.
1400-06-18 داود 17:56:39

سجاد حیدری:
2- با سلام و احترام برای دریافت مجوز برگزاری دوره های آموزشی نیازمند چه شرایطی هستیم و از کجا باید اقدام کنیم؟ با تشكر
پاسخ: واحد اعتبارسنجی مرکز آموزش و پژوهش سازمان
مراجعه به بخشنامه شماره 1558505 مورخ  1396/09/18 سازمان اداری و استخدامی شرایط مطالعه شود

احد رحمانپور:
3- سلام خداقوت بنده از موسسه فرهنگي هنري باران علوم پيام ميدم خدمتون ، در خصوص نمايندگي دوره هاي  ICDL درخواست راهنمايي داشتم

پاسخ: واحد اعتبارسنجی مرکز آموزش و پژوهش سازمان
مهارت های هفتگانه زیر مجموعه دوره های گروه فناوری اطلاعات و حیطه امور فناوری نرم افزار می باشد مراجعه به بخشنامه شماره 1396 سازمان اداری و /09/ 1558505 مورخ 18 استخدامی شرایط مطالعه شود.

جواد نوروزی:
4- سلام.خسته نباشیدبنده کارمند مستعفی آموزش و پرورش بودم می خواستم شماره مستخدمی بنده ابطال شود با تشکر

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
ازطریق وزارت آموزش و پرورش حوزه منابع انسانی اقدام گردد.

نیلوفر سوادکوهی:
5-با عرض سلام و احترام بنده نیلوفر سوادکوهی دانشجوی ترم آخر دکتری 91 به عنوان آموزشیار نهضت - فیتوشیمی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم و در سال های 90 سواد آموزی در استان مازندران شهرستان قائمشهر فعالیت کردم. در خصوص ابلاغیه مربوط به تعیین و تکلیف آموزشیاران نهضت سواد آموزی چند سوال داشتم. سوال اولم این هست که آیا بنده هم مشمول این طرح میشم یا خیر ؟ با توجه به سکونتم در شهر تهران امکان دریافت کد رهگیری و جذب در تهران وجود دارد ؟ و اینکه برای دریافت کد رهگیری چه مدارکی مورد نیاز است؟ و اقدامات بعد از دریافت کد رهگیری برای جذب چه خواهد بود؟ 

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
تعیین تکلیف آموزش یاران نهضت سواد آموزی به صورت متمرکز در وزارت آموزش و پرورش قابل پیگیری می باشد.

سجاد کریمی:
6-اینجانب سجاد کریمی با کدملی 4549970057 فرزند جانباز 40 % که از 1 شهریور 1387 به عنوان نیروی قراردادی در اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران استان ایلام شاغل هستم طبق قانون بند و ماده 44 قانون برنامه پنجم و ششم توسعه و قانون جامع ایثارگران درخواست تبدیل وضعیت استخدامی دارم. با احترام

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
می بایست از اداره کل صمت استان ایلام درخواست در سامانه کارمند ایران ثبت و از طریق سازمان مدیریتو برنامه ریزی استان ایلام اقدام گردد.

حمید توکلی:
7- بنده در سال 1387 بصورت طرح نیروی انسانی در شبکه دامپزشکی شهرستان شازند استان مرکزی مشغول بخدمت
شدم در حکم بنده پست سازمانی ، کارشناس فنی بهداشتی درج شده است. ولی ریاست وقت شبکه دامپزشکی شهرستان چون راننده کم داشتند بنده را الزام کردند باید خودروی وانت اداره تحویل بگیرم و خودم رانندگی کنم و چون بنده نیز اطلاعی از قوانین نداشتم تحویل گرفتم و پس از مدتی با یکدستگاه خودروی شخصی تصادف کردم که مقصر حادثه بودم و متاسفانه یکی از مجروحین شامل تعدد دیات شدو مبلغ 20 میلیون تومان اضافه از سقف بیمه دریافت نمود و حالا پس از 13 سال صندوق تامین خسارات بدنی بنده را ملزم به پرداخت 20 میلیون نموده اسن وبنده به اداره مربوطه مراجعه نمودم که ایشان عنوان میدارند به ما ارتباطی نداره و بایستی خودت پرداخت کنی ! سوال بنده اینه که من پستم راننده نبوده و مزایایی هم بابت رانندگی دریافت نکرده ام ایا اداره نبایستی این مبلغ را پرداخت کند؟ و در حال حاضر بنده به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
مربوط به این سازمان نمی باشد از طریق سازمان مدیریت استان مرکزی پیگیری شود

بابک مشایقی:
8- سلام وخسته نباشید به همه دست اندر کاران عزیز 26 ساله که بصورت قراردادی در شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی ره شاغل هستم مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگری شدم ولی بدلیل عدم وجودبست سازمانی تبدیل وضعیت
نشدیم ما 23 نفر هستیم امور اداری میگوید در خواست بست از سازمان برنامه وبودجه کردیم که جواب ندادند لطفا کمک کنید همکارانی داریم که با یکسال سابقه تبدیل وضعیت شدند ممنون یا علی

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
درخواست پست از طریق مکاتبه دستگاه ملی با سازمان امور اداری و استخدامی میسر می باشد

9-احتراما درخواست دارم تصویر مستندات ارزیابی عملکرد فرماندار برگزیده در جشنواره 1400 شهید رجایی به انضمام .سایر فرمانداران ارزیابی شده و نتیجه بررسی منتشر و در دسترس حقیر قرار گیرد آیا نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار بعنوان فرماندار برگزیده استان تهران انتخاب شد؟ چرا؟ با کدام مستندات و با کدام شیوه ارزیابی؟

پاسخ: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان
ارزیابی عملکرد فرمانداران توسط وزارت کشور و استانداری تهران ، صورت پذیرفته است و اسامی فرمانداران برگزیده توسط استاندار محترم تهران به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اعلام گردیده است .لذا این سازمان نقشی در انتخاب فرمانداران نداشته است و مستدنات مربوطه نیز در اختیار این سازمان نمی باشد.

افسانه حاج حسینی:
10-با سلام و درود مدیریت محترم احترامااینجانب از شرکت کارا همگام اریا در زمینه فروش و شارژ کاتریج وتعمیرات کلیه ماشین های اداری با هر برند)فکس ،پرینتر ،لبتاپ ، اسکنر،پرفراژ،مانیتور،پول شمار،کامپیوتر، و ....(خواستار همکاری با این سازمان را دارد.

پاسخ: واحد اداری مالی و پشتیبانی
با توجه به اینکه کلیه خرید های سازمان از طریق سامانه ستاد تدارکات دولت الکترونیک انجام می پذیرد، شرکت مذکور میتواند پیشنهاد خود از طریق این سامانه ارائه نمایند.

مریم ودادی:
11- قسمت انتقاداتتون کار نمیکنه بیمه بیکاری سال ۹۹ بنده 10 ماه پرداخت شده و دو ماه دیگر واریز نشده بیمه ادعا دارد که برنامه و بودجه باید پرداخت کند در حالیکه بیمه کسر از حقوق بنده را رای همین روزها انجام داده که متاسفانه با
این شرایط پرداخت صورت نگرفته لطفا پاسخگو باشید.

پاسخ: واحد اداری مالی و پشتیبانی
برای راهنمایی بیشتر لطفاً با شماره تلفن 22901250تماس حاصل نمایند. -داخلی1210 –  

احمد سعادتی:
12- با سلام من امروز نامه ای رو با شماره 39294 به سازمان فکس کردم. می خواستم بپرسم که چه جوری به صورت اینترنتی و یا تلفنی پی گیر نامه ام بشوم؟

پاسخ: واحد اداری مالی و پشتیبانی
برای راهنمایی بیشتر لطفاً با شماره تلفن - 22901250 – داخلی 1824-1822 دفتر نظارت فنی سازمان تماس حاصل نمایند.

احمد:
13- مگه نگفتید تا پایان دولت پاداش پایان خدمت بازنشسته پرداخت میکنید چی شد کی لطفا خبر بدید

پاسخ:معاون هماهنگی برنامه و بودجه
پاداش دستگاه استانی پرداخت گردیده است

احمد بهرامی:
14-با سلام به گفته آقای نوبخت قرار بود تا 12 مرداد پاداش بازنشستگان ۹۹ پرداخت شود امروز 16 مرداد هنوز منتظریم

پاسخ:معاون هماهنگی برنامه و بودجه
پاداش دستگاه استانی پرداخت گردیده است

مرجان فرامرزی:
15-با سلام بنده کارمند رسمی سازمان انتقال خون هستم.بتازگی متوجه شدم این سازمان در یک تخلف آشکار و بصورت غیرقانونی و بدون اطلاع اینجانب و بدون هر مستند قانونی مانند حکم تخلفات اداری و ... در اسفند ماه سال ۹۹ ردیف اینجانب را از ستاد مرکزی سازمان به اداره کل انتقال خون تهران تغییر داده و با سازمان برنامه و بودجه تهران جهت انتقال اعتبار پرداخت حقوق بنده مکاتبه نموده است. با توجه به طرح شکایت اینجانب در دیوان عدالت اداری و عمل غیرقانونی سازمان انتقال خون ، از سازمان برنامه و بودجه درخواست مسکوت گذاشتن مکاتبه سازمان انتقال خون برای انتقال اعتبار را دارم.

پاسخ:معاون هماهنگی برنامه و بودجه
جابجایی ردیف حقوق و مزایای پرسنل بدون توافق دستگاه مبدا و مقصد امکانپذیر نمی باشد.

داود فخار:
16-سلام خواهشا پاداش بازنشستگان فرهنگی که الان ۹ماه از تاریخ بازنشستگیشان میگذره تو همین دولت پرداخت کنید ما دلخوشیمون بعد از 30 سال خدمت همینه ممنون.

پاسخ:معاون هماهنگی برنامه و بودجه
پاداش فرهنگیان ماهیت ملی داشته و مقرر گردیده تا آخر آبان ماه پرداخت گردد.

هدی طائی زاده:
17- اینجانب لیسانس مهندسی عمران دارم و متوجه شدم که شرکت توسعه پردیس خاک به شماره ثبت 47۳6۹ ازمدرک اینجانب بدون اطلاع من استفاده کرده ورتبه گرفته.لطفا رسیدگی فرمایید.

پاسخ:معاونت نظام فنی و اجرایی
موضوعاتی از قبیل جعل،سوء استفاده ویا استفاده بدون اطلاع از مدرک تحصیلی پس از طرح در مراجع قضایی و صدور رای از سوی سازمان قابل پیگیری می باشدضمناً نام ایشان در این شرکت رویت نشد!!

شاهین احدی:
18-با سلام و احترام میخواستم ببینم بخشنامه ای شماره  404245/99 مورخ 29/7/99 در رابطه با تغییر صلاحیت پیمانکاران از چه زمانی اجرایی خواهد شد. با تشکر

پاسخ:معاونت نظام فنی و اجرایی
مطابق ابلاغ دفتر نظام فنی و اجرایی کشور

هوشیار جوانی:
19-با سلام اجتراما باستحضار میرساند با عنایت به انحلال و منقضی شدن گواهینامه صلاحیت مشاور شرکت مهندسین مشاور آرسیکا ، مدرک تحصیلی اینجانب در شرکت یاد شده جزء پرسنل امتیاز آور میباشد . خواهشمند است نسبت به آزاد سازی مدرک یاد شده اقدام مقتضی مبذول فرمایید . با تشکر 

پاسخ:معاونت نظام فنی و اجرایی
شرکت مهندسین مشاورآرسیکا دارای پایه 1و 2 می باشد و باید از مرجع تشخیص صلاحیت (سازمان برنامه و بودجه کشور)جهت خروج اقدام وبررسی گردد.

سپهر سپه پور:
20- با سلام خدمت شما من ارشد عمران دارم ساکن خوزستان و شرکت اریکه نور پارسیان به نام توحید نیازمندی بنده ن امضایی کردم برای ایشون با جعل امضا دارن از مدرک سو استفاده می کنن خواهشا کمک کنین 

پاسخ:معاونت نظام فنی و اجرایی
موضوعاتی از قبیل جعل،سوء استفاده ویا استفاده بدون اطلاع از مدرک تحصیلی پس از طرح در مراجع قضایی و صدور رای از سوی سازمان قابل پیگیری می باشد. باشدضمناً نام ایشان در این شرکت نیست!!

محمدپارسا نجفی:
21- سلام. آیا رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری و فعالیت و تایید رتبه آنها به شما مربوط میباشد؟؟ یک شرکتی از مدرک تحصیلی من سو استفاده کرده .من چطور میتونم پیگیری کنم و شکایت کنم؟ اصلا این موضوع به کدام سازمان مربوط
.میباشد. محمدپارسا نجفی. ساکن قزوین شرکت مورد نظر : شرکت سدید تیراژه ی راگا میباشد

پاسخ:معاونت نظام فنی و اجرایی
موضوعاتی از قبیل جعل،سوء استفاده ویا استفاده بدون اطلاع از مدرک تحصیلی پس از طرح در مراجع قضایی و صدور رای از سوی سازمان قابل پیگیری می باشد آقای محمد پارسا نجفی ۹6 به شماره 211۹5 مدیر /0۹/ مطابق روزنامه رسمی مورخ 25 عامل شرکتی هستند که ادعا دارند از ایشان سوء استفاده می کند!! شکایت مدیر عامل شرکت از ارکان شرکت از طریق مراجع قضایی و اداره ثبت پیگیری می شود.
 


کد مطلب: 5720

آدرس مطلب :
https://www.thmporg.ir/news/5720/انتقادات-پیشنهادات

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
  https://www.thmporg.ir