انتخاب زبان
plus
reset
minus
plus
minus
۰
plusresetminus
سیزدهمین نشست شورای برنامه ریزی استان تهران به ریاست «محسن منصوری» استاندار تهران و دبیری «علاءالدین اروزجی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، 28 اسفند در استانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، «محسن منصوری» استاندار تهران در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز اظهار داشت: در سال 1400 ، با همه سختی و مشقت هایی که با آن روبرو بودیم، بحمدلله گام های مفیدی برداشته شد و با یاری خداوند متعال، تلاش می کنیم که در سال آینده قدمهای موثرتری برای کشو و انقلاب برداشته شود.
وی با تقدیر از مدیران استان که با کاستی ها و شرایط ویژه کشور توانستند مسائل را به خوبی اداره کنند، گفت: بدهی هایی که در سال جاری باقی مانده بود، با حمایت های سازمان برنامه و بودجه و پیگیری های استانداری و سازمان مدیرت و برنامه ریزی استان تهران برطرف شد و با یاری خداوند، در سال آینده با مشکلات کمتری موجه خواهیم بود.
وی از سازمان مدیرت و برنامه ریزی استان تهران برای پیگیری، ابلاغ و تخیصص اعتبارات سازمان ها و نهادهای استان تشکر کرد و افزود: توزیع منابع بر اساس کارشناسی های انجام شده و میزان خدمات دهی نهادها صورت گرفت و سال آینده نیز طرح های نیمه کاره استان که معطل اعتبار کمی است، تکمیل خواهد شد.
در ابتدای این نشست، دکتر «علاءالدین اروزجی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در سخنانی به نحوه توزیع، ابلاغ و تخصیص اعتبارات دستگاه های استان پرداخت و گفت: در این روند ملاک‌هایی چون: سرانه کارکنان، نوع دستگاه از نظر خدمت رسانی و تعدد واحد های زیر مجموعه، مد نظر قرار داشت.
وی اظهار داشت: تقریبا تمامی اعتبارات تخصیص یافته دستگاه ها، توزیع شد و در صورت نیاز دستگاه ها و تصویب شورای برنامه ریزی، می توان اعتبارات بیشتری برای خدمت رسانی به مردم شریف استان تهران درنظر گرفت.
 
https://thmporg.ir/vdci.wawct1a3vbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما